Oferta reklamy

Kurier.BB to miesięcznik wydawany w nakładzie 10 tys. egzemplarzy i kolportowany na terenie Bielska-Białej. Gazeta jest bezpłatna, częściowo kolportowana na ulicach miasta, a pozostałą część nakładu znaleźć można w kilkudziesięciu miejscach użyteczności publicznej oraz punktach handlowych we wszystkich dzielnicach miasta. Wykaz wszystkich punktów, gdzie gazeta jest dostępna publikujemy na naszej stronie internetowej w zakładce "Punkty kolportażu", dzięki czemu reklamodawcy mogą sprawdzić rzetelność nakładu oraz kolportażu.

Wszystkie reklamy zamieszczane są na stronach redakcyjnych przez co są one dobrze wyeksponowane. Naszymi partnerami są m.in.: Moya, Marbet, Systemy Informatyczne Rekord, Ceramed, Euromed, WaterPoint oraz szereg innych firm z Bielska-Białej i regionu.

Oferujemy także artykuły sponsorowane, które pozwolą przedstawić ofertę Państwa firmy szerokiemu gronu potencjalnych klientów w Bielsku-Białej.

Ogólna oferta zamieszczona jest poniżej. W celu otrzymania oferty reklamowej prosimy o kontakt telefoniczny (606 767 669) lub mailowy (marketing@kurier-bb.pl).

 

Reklama

Reklama

Reklama